15 yıllık Tekstil sektöründeki üretim tecrübemizi, şimdide perakende sektöründe devam ettiriyoruz.

Bersebutik.com e-ticaret sitemizi ve bersebutikk instagram hesaplarımızdaki takipçilerimize her zaman %100 müşteri memnuniyetini temel ilkemiz olarak kabul ediyoruz.

Sezonun en trend ürünlerini daha kaliteli şekilde sizlere sunmak için çıktığımız bu yolda müşteri portföyümüzü genişleterek en iyiler arasında yer almayı hedefliyoruz.

Güvenli Alışveriş
bersebutik.com veri iletiminde 256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Bersebutik.com’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz, kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülmez
.

Mutlu Müşteriler

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına WhatsApp destek hattımıza ürünlerimiz ve kalitemiz hakkında geri dönüşler yapabilir, Whatsapp destek hattımızdan siparişlerinizi verebilirsiniz.

Kalite Garantisi  
Satılan her ürün bersebutik.com’un güvencesi altındadır ve yerli üretimdir. Ürünlerimizin hepsi seçim aşamasından, üretim aşamasına ve depoda paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerimizden geçmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR